Rozszerzamy zasięgi – przepyszny, zróżnicowany catering roślinny – wegański oraz wegetariański dociera do nowych miejscowości w różnych częściach Polski! Jeśli szukasz diety roślinnej z dostawą pod drzwi – dobrze trafiłeś! W związku z tym, zachęcamy do poznania miast, do których od dziś dostarczamy nasze posiłki.

Nowe lokalizacje

Catering dietetyczny w: Nowy Sącz, Bochnia, Tarnów, Bełchatów, Wyszków, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski.

Wszystkie miejsca dostaw sprawdzicie tutaj: https://tukokoszka.pl/strefa-dostaw/

TOP 5 – poznaj nasze najpopularniejsze diety

  1. Pełnowartościowa to podstawowy wariant diety wegańskiej dla każdego, kto ogranicza lub eliminuje ze swojej diety mięso oraz produkty odzwierzęce. Dodatkowo dieta jest w wersji bez glutenu, soi oraz cukru i sztucznych barwników. 
  2. Hashimotko to dieta zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To opcja wegańska, bez glutenu, soi oraz cukru. W związku z tym wykluczamy z diety warzywa psiankowate, ryż, ziemniaki i kukurydzę, a także kładziemy nacisk na dobre węglowodany.  
  3. Sportowa „Ruszam Tyłek” to odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Ponadto to smaczne i bogate w produkty o wysokiej zawartości białka posiłki, bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków. 
  4. Post warzywno-owocowy: dieta ta ma charakter postu i głodówki leczniczej. Oparta jest głównie na świeżych i gotowanych warzywach oraz niewielkich ilościach owoców. Głównym jej celem jest rewitalizacja, przywrócenie równowagi oraz oczyszczenie organizmu, niewątpliwie pomocna przy różnych schorzeniach i chorobach cywilizacyjnych. Kokoszka proponuje trzy etapy postu.
  5. Ponadto serwujemy jeszcze lunch Kokoszki to zestaw lunchowy, składający się z zupy i dania głównego. Przygotowany został z myślą o osobach, które chciałyby jeść smaczne, zdrowe, wegańskie obiady, bez cukru, glutenu i soi.

Zamów online catering roślinny – wegański i wegetariański: https://tukokoszka.pl/zamowienie/#/

Stosujcie mądrze! Pysznego dnia!

TuKokoszka Dziobała

Wegański Catering | TuKokoszka Dziobała Facebook | TuKokoszka Dziobała Instagram


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *