Polityka Prywatności

Serwisu tukokoszka.pl

Ochrona prywatności użytkowników portalu TuKokoszka.pl ma dla nas ogromne znaczenie. Dlatego opracowaliśmy ten dokument, który prezentuje nasze stanowisko w sprawie gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach. TuKokoszka.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta TuKokoszka.pl i użytkownika serwisu internetowego TuKokoszka.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności
TuKokoszka.pl znajdująca się na stronie internetowej tukokoszka.pl.

Ochrona poufności danych osobowych naszych klientów ma dla nas najwyższe znaczenie.

 1. Dane osobowe 

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych, jest firma ,,Tu Kokoszka Dziobała” Marietta Kokoszka, z siedzibą w Warszawie przy ul. Wólczyńskiej 7 lok 103, właściciel serwisu internetowego dostępnego pod adresem www.tukokoszka.pl. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z Twoimi danymi osobowymi , skontaktuj się z
nami: e-mail: kontakt@tukokoszka.pl lub: Tukokoszka.pl, ul. Wólczyńska 7 lok 103, 01-908 Warszawa. Wszystkie dane osobowe, które przetwarzamy uzyskaliśmy od Ciebie poprzez Twój kontakt z nami za pośrednictwem co najmniej jednego z poniższych kanałów: kontakt telefoniczny; kontakt elektroniczny za pomocą poczty e-mail; za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie www.tukokoszka.pl lub poprzez formularz kontaktowy: ”Masz pytania? Zostaw numer – oddzwonimy”;. 

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do zawarcia i wykonania umowy zawartej z Tobą.
Dodatkowo, przepisy prawa wymagają od nas przetwarzania Twoich danych dla celów podatkowych i rachunkowych. Przetwarzamy również Twoje dane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu (np. w celu marketingu bezpośredniego usług własnych, zapewnienie obsługi transakcji płatniczych, windykacji należności, prowadzenia
postępowań sądowych, arbitrażowych i mediacyjnych, dla celów statystycznych, zapewnienia rozliczalności). Jeśli się na to zgodzisz, przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu: 

▪ zapisywania danych w plikach cookies, gromadzenia danych ze stron www i aplikacji mobilnych, zgodnie z polityką prywatności TuKokoszka.pl;

▪ przekazywania informacji handlowych dotyczących produktów i usług TuKokoszka.pl na wskazany przez
Ciebie adres e-mail.  

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do zawarcia i wykonania umowy zawartej z Tobą, a tym samym jest konieczne do realizacji Twojego zamówienia. Są to następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, nr telefonu kontaktowego, adres dostawy. Jeśli z jakiegoś powodu nie podasz tych danych osobowych, niestety nie będziemy mogli zawrzeć z Tobą umowy, a w konsekwencji nie będziesz mógł korzystać z usług TuKokoszka.pl. Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Ciebie podania innych danych niezbędnych np. ze względów rachunkowych lub podatkowych. Poza tymi przypadkami podanie Twoich danych jest dobrowolne.

 Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj.: 

 • prawo dostępu do treści swoich danych, 
 • prawo do sprostowania danych, 
 • prawo żądania usunięcia Twoich danych, 
 • prawo ograniczenia przetwarzania danych, 
 • prawo do przenoszenia danych, 
 • prawo do sprzeciwu, 
 • prawo do wycofania zgody, 
 • prawo niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. 

Twoje dane osobowe udostępniamy tylko tym podmiotom współpracującym z TuKokoszka.pl, których działanie jest niezbędne do realizacji usługi zgodnie z zawartą umową, w szczególności są to: 

 • podmioty świadczące usługi kurierskie/dostawcze; 
 • podmioty dostarczające i wspierające nasze systemy teleinformatyczne oraz
 • świadczenie usług drogą elektroniczną, czyli takie, które zapewniają usługi informatyczne, wykonują usługi konsultingowe, audytowe lub współpracują z nami w ramach kampanii marketingowych; 
 • podmioty świadczące usługi związane z bieżącą działalnością TuKokoszka.pl; 
 • podmioty zapewniające obsługę transakcji płatniczych.

Przetwarzamy Twoje dane osobowe: 

 • przez czas obowiązywania umowy zawartej z Tobą, a także po jej zakończeniu (jednak nie dłużej niż przez okres 10 lat od dnia jej zakończenia). 
 • w celach prawnie uzasadnionego interesu (np. marketingu bezpośredniego usług własnych) do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
 • dane osobowe przetwarzane na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody przetwarzamy do czasu jej odwołania. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych możesz wycofać w dowolnym momencie drogą elektroniczną na adres: kontakt@tukokoszka.pl lub pisemnie: ul. Wólczyńska 7 lok 103, 01-908 Warszawa. 

W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych, możesz zwrócić się do nas z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego przysługuje Tobie prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Poznaj nasze diety wegańskie

Wybierz swoją dietę

Hashimotko to dieta zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To catering dietetyczny w wersji wegańskiej, bez glutenu, soi oraz cukru. Ponadto w diecie wykluczamy warzywa psiankowate, biały ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. W efekcie powstaje dieta, która nie dość, że pysznie smakuje, to jeszcze troszczy się o Twoje zdrowie. W diecie do minimum eliminujemy produkty o wysokim indeksie prozapalnym, ponieważ zależy nam na wyciszaniu przewlekłych stanów zapalnych w organizmie.

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czasu trawienia. Polecana, jeśli chcesz szybko schudnąć, jednocześnie dbając o zdrowie. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru, ponieważ zależało nam na stworzeniu wariantu rozdzielnej diety specjalnie dla wegan.