fbpx

NASZE DIETY

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie!

Zdrowe diety od Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę

Hashimotko to dieta zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To opcja wegańska, bez glutenu, soi oraz cukru. Dodatkowo wykluczamy warzywa psiankowate, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. 

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czas trawienia. Polecana podczas redukcji zbędnych kilogramów. Wegańska, bezglutenowa, bez soi i bez cukru. 

Odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Smaczne i bogate w produkty o wysokiej zawartości białka posiłki, bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków. 

Dieta pełnowartościowa to podstawowy wariant diety wegańskiej dla każdego, kto ogranicza lub eliminuje ze swojej diety mięso oraz produkty odzwierzęce. Dieta w wersji bez glutenu, soi oraz cukru i sztucznych barwników. 

Opcja diety wegańskiej, w której stawiamy na niski indeks glikemiczny produktów. Dieta przeznaczona dla osób z wahaniami stężenia cukru we krwi, insulinoopornością. Wersja bez glutenu, soi, bez cukru i sztucznych barwników. 

Dieta ta ma charakter postu i głodówki leczniczej. Oparta jest głównie na świeżych i gotowanych warzywach oraz niewielkich ilościach owoców. Głównym jej celem jest rewitalizacja, przywrócenie równowagi oraz oczyszczenie organizmu, pomocna przy różnych schorzeniach i chorobach cywilizacyjnych. Kokoszka proponuje trzy etapy postu.

Standardowa opcja diety wegańskiej dla każdego, kto ogranicza lub eliminuje ze swojej diety mięso oraz produkty odzwierzęce. Dieta w wersji z glutenem oraz soją, ale bez cukru i sztucznych barwników. 

Dieta wegetariańska to idealna opcja dla tych, którzy eliminują ze swojego jadłospisu mięso i ryby. Skomponowana jest ze świeżych owoców i warzyw, a także nasion, pestek i bakalii, oraz serów, mleka, jaj. Zgodnie z naszą tradycją w diecie nie znajdziesz glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków!

Wegetariańska to dieta dostosowana do potrzeb osób będących na diecie roślinnej z włączeniem nabiału i jaj. Skomponowana jest ze świeżych owoców i warzyw, a także nasion, pestek i bakalii, oraz serów, mleka, jaj. Opcja z glutenem!

Zestaw lunchowy, składający się z zupy i dania głównego. Przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby jeść smaczne, zdrowe, wegańskie obiady, bez cukru, glutenu i soi. Wystarczy zamówić poprzedniego dnia do 8 rano, by cieszyć się pożywnym obiadem!

Staranny dobór składników

Tu Kokoszka Dziobała stawia na jakość!

W naszych dietach wykorzystujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. Dbamy o to, by w diecie było dużo warzyw, orzechów, pestek i ziaren oraz dobrych tłuszczy. 

Wybierz dla siebie najlepszą opcję

Dowolna konfiguracja Twojej diety

Nasze diety występują w opcjach 4-ro lub 5-cio posiłkowej!

W zestawie z 4 posiłkami otrzymasz śniadanie, drugie śniadanie, obiad, kolację. Opcja 5-cio posiłkowa zawiera: śniadanie, drugie śniadanie (koktajl), obiad, podwieczorek (zupę) oraz kolację.

Masz również możliwość wyboru śniadania: już teraz możesz zdecydować, jakie śniadanie wolisz: słodkie czy wytrawne!

Nie jedz tego, czego nie lubisz!

Możliwość wykluczenia produktów

Zależy nam na Twoim maksymalnym zadowoleniu – z przyjemnością wykluczymy dla Ciebie do 3 składników w ramach ceny diety. Poinformuj nas o tym mailowo, we wiadomości prywatnej lub w formularzu zamówienia.

Modyfikacje w trakcie zamówienia

Masz ochotę na zamianę?

Chcesz zmienić na inną dietę? A może wybrałeś nieodpowiednią kaloryczność? Daj nam znać – wprowadzimy zmiany najszybciej, jak to będzie możliwe. 

Nagły wyjazd? Delegacja? Bez obaw, nasza dieta podąża za Tobą! Daj nam znać odpowiednio wcześniej – a my sprawdzimy, czy nowy adres mieści się w strefie dostaw!