jablko

Najlepsza dieta pudełkowa Lublin

Jesteś na tej stronie, bo prawdopodobnie szukasz dla siebie zdrowej diety pudełkowej. Ile razy już wpisałeś „dieta pudełkowa Lublin ranking„? Więcej już nie musisz szukać. Oto jest, jedyna taka dieta – roślinna (jedynie wegańska i wegetariańska dieta), bez cukru, sztucznych dodatków. Po prostu naturalna dieta.
Podczas komponowania jadłospisu, mamy jasne cele – wycisnąć jak najwięcej mocy z roślin i zaserwować Ci posiłki, które będą wspierały Twój organizm w jego naturalnych funkcjach życiowych.
Każdy posiłek wychodzący spod dzioba Kokoszki składa się ze świeżych warzyw i owoców, najstaranniej wybranych zbóż (głównie bezglutenowych), pestek, orzechów, ziół i szerokiej gamy przypraw. Do naszych posiłków dodajemy także wiele produktów typu superfoods, tj. awokado, komosa ryżowa (quinoa), kiełki, itp. 

Dieta pudełkowa bezglutenowa Lublin

Nasze diety mają zadania specjalne, a to oznacza, że są dopasowane do wyjątkowych i różnych potrzeb organizmu. Większość z nich nie zawiera glutenu i soi. Z glutenu szczególnie powinny zrezygnować osoby cierpiące na nietolerancję na gluten, która przyjmuje objawy podobne do celiakii. Dla osób, którym gluten nie straszny, przygotowaliśmy jedzenie pudełkowe z glutenem i soją – jest to dieta zarówno wegańska, jak i wegetariańska – mają one oznaczenie „rock&roll”. 

Dieta pudełkowa dla cukrzyków Lublin

Jedną z naszych diet jest Insulinka, charakteryzująca się niskim indeksem glikemicznym posiłków. Jest to catering z dowozem do Lublina, który jest wegański, bez cukru i produktów, tj. biały ryż, kukurydza, ziemniaki, itp. Dieta ta jest zaprojektowana w taki sposób, aby pomagać diabetykom i osobom z insulinoopornością w kontroli poziomu cukru we krwi. Insulinka ma wyłącznie wytrawne śniadania, a składać się może z 3, 4 lub 5 posiłków od 1200 do 2000 kcal. 

Catering Lublin z dowozem

Dieta pudełkowa Lublin jest dostarczana od poniedziałku do soboty (w sobotę dostawa również na niedzielę, a jeśli zamawiasz tylko na niedzielę, to paczkę otrzymasz w sobotę). Dowóz realizowany jest w godzinach nocno-porannych od 1:30 – 8:00, z gwarancją dostawy do 6:00 na życzenie.
Jeśli nie mieszkasz w samym Lublinie, a chciałbyś zamówić pyszną i naturalną dietę pudełkową, napisz do nas, aby dowiedzieć się, czy mamy możliwość dowozu. 

Zdrowe jedzenie pudełkowe Lublin

To nie jest najtańsza dieta pudełkowa Lublin

Tu Kokoszka Dziobała nie produkuje najtańszej diety na rynku, a więc jeśli szukasz „tania dieta pudełkowa Lublin”, to możemy się minąć w oczekiwaniach.
Wykorzystujemy najwyższej jakości produkty, nie oszczędzamy na orzechach, pestkach i produktach typu superfoods, dlatego cena nie może zaczynać się od 30 zł za dzień. Bez obaw nie jesteśmy też drogim cateringiem – bardzo nam zależy na tym, by cena za dzień była adekwatna do tego, co znajdziesz w swoim pudełku. Dodatkowo w cenie diety możesz wykluczyć do 3 składników, których nie lubisz lub nie możesz jeść. 

Sprawdź cenę za dieta pudełkowa 3 posiłki

Zdrowe diety od Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę

Wegańska dieta pudełkowa „Wegańska Rock&Roll” to standardowa opcja diety wegańskiej dla każdego, kto ogranicza lub eliminuje ze swojej diety mięso oraz produkty odzwierzęce. Ciekawe i różnorodne posiłki, które dostarczą Ci niezbędnych witamin, minerałów oraz energii na cały dzień! Dbamy o to, ponieważ wiemy, jakie to istotne! To, co odróżnia tę dietę od diety Pełnowartościowej, to fakt posiadania w swoich składnikach soi i glutenu. W związku z tym, w swoich pudełkach znajdziesz makaron pełnoziarnisty, tofu czy placuszki z mąki pszennej. 

Catering dietetyczny w wersji z glutenem oraz soją, ale bez cukru i sztucznych barwników. 

Szukasz zdrowej, nienudnej diety wegetariańskiej? Nasze pudełka wegetariańskie to idealna opcja dla tych, którzy eliminują ze swojego jadłospisu mięso i ryby, ale jaja i nabiał im niestraszne. Skomponowana jest ze świeżych owoców i warzyw, a także nasion, pestek i bakalii, oraz serów, mleka, jaj. Odpowiednio zbilansowana, pełna w witaminy i minerały, w związku z czym możesz być spokojny o swoje wyniki badań. Produkty, które wykorzystujemy w diecie są najwyższej jakości, np. jaja klasy 0 (chów ekologiczny). 

Zgodnie z naszą tradycją w diecie nie znajdziesz glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków!

Wegetariańska to dieta dostosowana do potrzeb osób będących na diecie roślinnej z włączeniem nabiału i jaj. Priorytetem dla nas jest Twoje zdrowie, dlatego dbamy o właściwy bilans energetyczny i witaminowy. Korzystamy z wysokiej jakości produktów, co więcej, jajka, które dodajemy, m.in. do ciast, makaronu czy placuszków pochodzą z ekologicznego chowu (klasa 0). Posiłki są zróżnicowane, ciekawe, smaczne, a przede wszystkim zdrowe, ponieważ wierzymy, że dieta jest jednym z łatwo dostępnych „leków” na wiele dolegliwości.

Podsumowując, dieta skomponowana jest ze świeżych owoców i warzyw, a także nasion, pestek i bakalii, oraz serów, mleka, jaj. Opcja z glutenem i soją.