dynia

Opole catering dietetyczny - dieta pudełkowa z dostawą

Szukasz sprawdzonego cateringu dietetycznego w Opolu? Tu Kokoszka Dziobała to fenomen na rynku cateringów, co potwierdzają liczne opinie – zachęcamy, byś to sprawdził sam!
Dlaczego fenomen? Nie działamy masowo, starannie wybieramy każdy produkt do Twojego pudełka. Otrzymujesz od nas w 100% roślinną dietę, bez cukru, sztucznych dodatków i chemii. Co więcej, większość naszych diet jest bez glutenu i soi. Przede wszystkim stawiamy na Twoje zdrowie – każda z naszych diet jest specjalnie skomponowana pod konkretne potrzeby dietetyczne i zdrowotne. W naszej ofercie znajdziesz, m.in. catering Hashimoto, catering dla osób ćwiczących lub dietę dla cukrzyków. Wszystkie nasze kompozycje są bez grama mięsa!

Catering Opole do domu i do biura

Tu Kokoszka Dziobała – catering dietetyczny – jest już w Opolu! Możecie śmiało zamawiać nasze wegańskie i wegetariańskie diety do domu lub pracy. Darmowe dostawy realizujemy codziennie, od poniedziałku do soboty, abyś mógł cieszyć się swoimi zdrowymi i świeżymi posiłkami każdego dnia. Wystarczy, że złożysz zamówienie na naszej stronie w poniedziałek, by już w środę zajadać się specjałami Kokoszki. Dostawy w Opolu możesz spodziewać się do godziny 7:00.

Dieta pudełkowa Opole - bezglutenowy catering Opole

Większość naszych diet jest bezglutenowa i bez soi – to dwa alergeny, uczulające coraz większą liczbę ludzi. Wśród diet bezglutenowych możesz wybierać pomiędzy kilkoma dietami.
Dieta wegańska rozdzielna, zakładającą rozdzielność poszczególnych grup produktów – hit dla osób, które chcą szybko i zdrowo schudnąć. Kolejna dieta to wegańska sportowa „Ruszam tyłek” dla sportowców, osób ćwiczących i takich, które mają większe zapotrzebowanie na białko. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się dieta dla cukrzyków i osób z insulinoopornością, która zakłada niski indeks glikemiczny posiłków. Jest to zestaw trzechczterech lub pięciu posiłków wegańskich, zbilansowanych w taki sposób, by nie powodować nagłych wzrostów poziomu glukozy we krwi.
Ponadto oferujemy także tradycyjny catering wegański, zestaw obiadowy oraz dietę wegetariańską i post warzywno-owocowy, zwaną potocznie postem Daniela. O naszych wszystkich dietach przeczytasz tutaj: https://tukokoszka.pl/diety/

Opole wege vegan

Tu Kokoszka Dziobała to catering wegański i wegetariański, który przygotowuje swoje posiłki z miłości do zdrowia. To diety naturalne, bez zbędnych składników, proste, a zarazem zaskakujące. Pasta jajeczna bez użycia jajek, gulasz z mięsem z bobu, burgery wielowarzywne i jeszcze więcej. Specjalizujemy się w roślinnych dietach od ponad 4 lat, dzięki czemu jakość naszych dań jest na bardzo wysokim poziomie. W menu znajdziesz śniadania na słodko, np. placuszki bananowe, jagielnik albo kawałek brownie. Dodatkowo Klienci chwalą nas za zupy, które znajdują się w każdym pięcio-posiłkowym zestawie. Obiady to, np. warzywne klopsy, potrawki, makarony, zapiekanki, gulasze. Każdy, kto lubi domowe posiłki, znajdzie tu coś dla siebie. Tworzymy wege alternatywy dla tradycyjnych dań.

Tu Kokoszka Dziobała:
wegański catering dietetyczny

Wybierz swoją dietę

Hashimotko

Hashimotko została zaprojektowana z myślą o osobach, które borykają się z chorobami autoimmunizacyjnymi, głównie z chorobami tarczycy. Aby wspomóc proces leczenia, przygotowywana dieta jest wegańska. Ponadto nie zawiera glutenu, soi, a także grama cukru. Warto wspomnieć, iż w diecie tej dodatkowo wykluczamy warzywa psiankowate, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. Zamów wegański catering leczniczy z dostawą do domu! 

Rozdzielna

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czasu trawienia. Polecana, jeśli chcesz szybko schudnąć, jednocześnie dbając o zdrowie. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru, ponieważ zależało nam na stworzeniu wariantu rozdzielnej diety specjalnie dla wegan. 

Sportowa "Ruszam tyłek"

Odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Wykorzystywane przez nas produkty bogate w białko roślinne dostarczają do organizmu niezbędne aminokwasy, dzięki czemu nawet bez mięsa zbudujesz imponujące mięśnie!  Smaczne, różnorodne i, co więcej, zdrowe posiłki w kokoszkowym cateringu. Ponadto jest to dieta bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków.