cebula

WEGAŃSKI OBIAD BEZGLUTENOWY | ZAMÓW WEGAŃSKI LUNCH

Bezglutenowy wegański lunch do szkoły, pracy, domu

WEGAŃSKI OBIAD BEZGLUTENOWY - LUNCH KOKOSZKI WEGAN

ok. 800 kcal

Miej zawsze wegański pomysł na obiad! Catering obiady Warszawa

Lunch Kokoszki to przepyszny wegański obiad bezglutenowy z dostawą. Zestaw lunchowy składa się z zupy i dania głównego. Przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby jeść smaczne, zdrowe, wegańskie obiady, bez cukru, glutenu i soi. Wystarczy zamówić poprzedniego dnia do 8 rano, by cieszyć się pożywnym obiadem następnego dnia!

Wegańska dieta pudełkowa od Tu Kokoszka Dziobała

Wybierz swoją dietę
Hashimotko

Hashimotko została zaprojektowana z myślą o osobach, które borykają się z chorobami autoimmunizacyjnymi, głównie z chorobami tarczycy. Aby wspomóc proces leczenia, przygotowywana dieta jest wegańska. Ponadto nie zawiera glutenu, soi, a także grama cukru. Warto wspomnieć, iż w diecie tej dodatkowo wykluczamy warzywa psiankowate, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. Zamów wegański catering leczniczy z dostawą do domu! 

Rozdzielna

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czasu trawienia. Polecana, jeśli chcesz szybko schudnąć, jednocześnie dbając o zdrowie. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru, ponieważ zależało nam na stworzeniu wariantu rozdzielnej diety specjalnie dla wegan. 

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!