cebula

WEGAŃSKI OBIAD BEZGLUTENOWY | ZAMÓW WEGAŃSKI LUNCH

Bezglutenowy wegański lunch do szkoły, pracy, domu

WEGAŃSKI OBIAD BEZGLUTENOWY - LUNCH KOKOSZKI WEGAN

ok. 800 kcal

Miej zawsze wegański pomysł na obiad! Catering obiady Warszawa

Lunch Kokoszki to przepyszny wegański obiad bezglutenowy z dostawą. Zestaw lunchowy składa się z zupy i dania głównego. Przygotowany z myślą o osobach, które chciałyby jeść smaczne, zdrowe, wegańskie obiady, bez cukru, glutenu i soi. Wystarczy zamówić poprzedniego dnia do 8 rano, by cieszyć się pożywnym obiadem następnego dnia!

Wegańska dieta pudełkowa od Tu Kokoszka Dziobała

Wybierz swoją dietę

Hashimotko to dieta zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To catering dietetyczny w wersji wegańskiej, bez glutenu, soi oraz cukru. Ponadto w diecie wykluczamy warzywa psiankowate, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. W efekcie powstaje dieta, która nie dość, że pysznie smakuje, to jeszcze troszczy się o Twoje zdrowie. W diecie do minimum eliminujemy produkty o wysokim indeksie prozapalnym, ponieważ zależy nam na wyciszaniu przewlekłych stanów zapalnych w organizmie.

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czasu trawienia. Polecana, jeśli chcesz szybko schudnąć, jednocześnie dbając o zdrowie. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru, ponieważ zależało nam na stworzeniu wariantu rozdzielnej diety specjalnie dla wegan. 

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!