O KOKOSZCE

Catering dietetyczny powstały z pasji do zdrowia i jedzenia

Jesteśmy wyjątkowym wege cateringiem, który na pierwszym miejscu stawia zdrowie klienta! 

W swoich dietach nie używamy sztucznych konserwantów, chemii oraz cukru. Specjalizujemy się w dietach roślinnych! Naszym hitem są diety wegańskie dostosowane pod różne wymagania organizmu: dieta Hashimotko, Rozdzielna, Sportowa, Pełnowartościowa czy Insulinka. W nich nie korzystamy również z glutenu oraz soi!

Wśród naszych diet znajdziesz także post warzywno-owocowy wg dr Dąbrowskiej – dzięki niemu oczyścisz i zregenerujesz swój organizm!

Na życzenie Klientów wprowadziliśmy trzy nowe diety: Wegańską Rock&roll – dla osób, którym gluten nie straszny! oraz Wegetariańską (bez glutenu) oraz Wegetariańską Rock&roll z glutenem!

Staramy się, by każda dieta była szyta na miarę naszego klienta, dlatego też przed zamówieniem skontaktuj się z nami i porozmawiaj o swoich alergiach, ewentualnych chorobach i potrzebach – pomożemy Ci wybrać dietę idealną!

A jeśli jednak nie czujesz takiej potrzeby, pomiń ten krok i przejdź do składania zamówienia.

Złóż zamówienie przechodząc do zakładki Zamów dietę bądź też drogą mailową: kontakt@tukokoszka.pl

Dieta czeka pod Twoimi drzwiami.

Smacznego 🙂

Zdrowe wegan diety od Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę
Hashimotko

Hashimotko to dieta zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To opcja wegańska, bez glutenu, soi oraz cukru. Dodatkowo wykluczamy warzywa psiankowe, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. 

Rozdzielna

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czas trawienia. Polecana podczas redukcji zbędnych kilogramów. Wegańska, bezglutenowa, bez soi i bez cukru. 

Sportowa "Ruszam tyłek"

Odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Smaczne i bogate w produkty o wysokiej zawartości białka posiłki, bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków. 

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!