jablko

Catering dietetyczny Gdańsk – dieta pudełkowa wegańska z dostawą do Trójmiasta!

Tu Kokoszka Dziobała to niezwykły wegański i wegetariański catering z dostawą do Gdańska. Powstaliśmy z miłości do jedzenia, a jak wiemy, ta jest miłością najbardziej szczerą ze wszystkich :P. Wychodzimy z założenia, że istotą długiego, szczęśliwego i zdrowego życia jest odpowiedni sposób odżywiania. W związku z tym, eliminujemy z diety to, co nam szkodzi, jednocześnie wzbogacamy ją w to, co nam pomaga. Gotujemy zgodnie z naturą i potrzebami organizmu, ponieważ wiemy, jakie jest to ważne. Co więcej, nasz catering dietetyczny planowany jest tak, by zapewnić użytkownikowi zdrową i zbilansowaną dietę roślinną, zawierającą niezbędne i istotne składniki odżywcze. 

Zdrowa dieta bezglutenowa Gdańsk - dostawa do Trójmiasta

W swoich dietach korzystamy z najwyższej jakości warzyw i owoców, które kupujemy od zaprzyjaźnionych i sprawdzonych dostawców, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość ma znaczenie! Ponadto w kokoszkowych daniach znajdziesz wiele zdrowych węglowodanów, nasion, orzechów, pestek, a także superfooods pełnych cennych witamin i minerałów. Odpowiednio zbilansowana dieta pudełkowa to gwarancja dobrego zdrowia, dlatego też nasze diety są wypchane najlepszymi składnikami. Ponadto dieta bogata jest w błonnik, jest bez mięsa, cukru i soi (z wyłączeniem diet Rock&Roll). Niewątpliwie każda ze skomponowanych przez nas diet ma swój wyjątkowy charakter i właściwości, każda to dieta wegańska lub wegetariańska! Wspierają Cię w Twoich celach żywieniowych, zarówno, gdy chcesz szybko schudnąć, jak i przytyć czy odżywiać się zdrowo zgodnie z potrzebami Twojego organizmu. Wśród nich wyróżniamy dietę dla Hashimoto (Hashimotko), która z powodzeniem sprawdzi się w chorobach autoimmunizacyjnych, dietę dla cukrzyków (Insulinka) o obniżonym indeksie glikemicznym (low IG). Co więcej, dietę dla sportowców (Sportowa „Ruszam Tyłek”) o zwiększonej ilości białka (wyłącznie roślinnego pochodzenia) czy post warzywno-owocowy – oczyszczający i rewitalizujący organizm. Wszystkie nasze diety poznasz tutaj: https://tukokoszka.pl/diety/

Gdańsk catering wegański, dieta wegetariańska – dostawa Gdańsk, Trójmiasto

Dieta pudełkowa Gdańsk jest dostarczana codziennie, od poniedziałku do soboty (w sobotę dostawa na cały weekend) do godziny 7:00. Dostawa realizowana jest bezpłatnie, bez względu na to, czy zamawiasz dietę do domu czy biura. Jeśli potrzebujesz, aby dostawa odbywała się wcześniej (np. do 5:00), odezwij się do nas, a sprawdzimy, czy mamy taką możliwość. W innym razie paczka może dotrzeć do Ciebie nawet w okolicach 7:00. Tu Kokoszka Dziobała – wegański catering dietetyczny – dostarcza swoje diety także do okolicznych miejscowości, tj. Sopot, Gdynia (w ramach bezpłatnej strefy), Wejherowo, Rumia oraz Pruszcz Gdański (za dodatkową opłatą). 

Catering elastyczny i wygodny, dieta pudełkowa Gdańsk

Życie bywa nieprzewidywalne – to wiemy z pewnością – jednego dnia jesteś w Gdańsku, na drugi dzień wyjeżdżasz służbowo do Krakowa? Twoja dieta podąża za Tobą! Wystarczy, że poinformujesz nas o tym fakcie stosunkowo wcześniej, żebyśmy mogli przekierować Twoje papu pod inny adres. 

Poza adresem możesz zmienić także wariant diety, rodzaj diety, kaloryczność czy rodzaj śniadania – słodkie czy wytrawne, a nawet wykluczyć składniki, na które jesteś uczulony lub tych, których zwyczajnie nie lubisz (do 3 w cenie diety).

Odbieraj swoją ulubioną, estetycznie zapakowaną paczkę gdziekolwiek sobie zamarzysz – pod warunkiem, że tam dojeżdżamy! 

Tu Kokoszka Dziobała:
wegański catering dietetyczny

Wybierz swoją dietę

Hashimotko

Hashimotko została zaprojektowana z myślą o osobach, które borykają się z chorobami autoimmunizacyjnymi, głównie z chorobami tarczycy. Aby wspomóc proces leczenia, przygotowywana dieta jest wegańska. Ponadto nie zawiera glutenu, soi, a także grama cukru. Warto wspomnieć, iż w diecie tej dodatkowo wykluczamy warzywa psiankowate, biały ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. Zamów wegański catering leczniczy z dostawą do domu! 

Rozdzielna

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czasu trawienia. Polecana, jeśli chcesz szybko schudnąć, jednocześnie dbając o zdrowie. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru, ponieważ zależało nam na stworzeniu wariantu rozdzielnej diety specjalnie dla wegan. 

Sportowa "Ruszam tyłek"

Odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Wykorzystywane przez nas produkty bogate w białko roślinne dostarczają do organizmu niezbędne aminokwasy, dzięki czemu nawet bez mięsa zbudujesz imponujące mięśnie!  Smaczne, różnorodne i, co więcej, zdrowe posiłki w kokoszkowym cateringu. Ponadto jest to dieta bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków.