ZŁOTY BILET

Wygraj dietę za darmo!

złoty bilet
złoty bilet

👉 ZŁOTY BILET DO ROZDANIA! 👈 

Czy wiecie skąd pomysł na ZŁOTY BILET w Waszych torbach? Jeśli nie, już spieszymy z tłumaczeniem.

Pamiętacie niesamowity film z dzieciństwa „Charlie i fabryka czekolady”? Niewątpliwie to jeden z naszych ulubionych, dlatego posłużył za inspiracje! Był tam motyw bliski naszego złotego biletu! Kawałek papieru ukryty w kilku czekoladach, był marzeniem każdego dziecka z opowiadanej historii, dlatego, że stanowił on przepustkę do fabryki czekolady Williego Wonky. 

Ze względu na to, że jesteśmy nieustannie oczarowani filmem i pomysłem, oddajemy w Wasze ręce złote bilety – określoną liczbę dni wybranej diety za darmo!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie i zdobyć ZŁOTY BILET? 
 

 Wystarczy zamówić dowolnie wybraną dietę i szukać w swojej torbie papierowego, złotego biletu. 🎈Warto zauważyć, że konkurs prowadzimy cyklicznie, dlatego też każdy ma szansę na wygraną! 🎁🤩🥳

Jeśli w swojej przesyłce znajdziesz Złoty Bilet, to znaczy, że wygrałeś darmową dietę*! 🥳🎁

Do wygrania:

  • 7 dni wybranej diety x1,
  •  5 dni wybranej diety x1,
  •  3 dni wybranej diety x3,
  •  1 dzień wybranej diety x5!

*Po znalezieniu biletu napisz do nas wiadomość lub maila 📩: kontakt@tukokoszka.pl

Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się wygraną na swoich profilach w mediach społecznościowych. Oznacz wygraną hasztagiem #tukokoszkarozdajediety

Zdrowe diety od Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę
Hashimotko

Hashimotko to dieta zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To opcja wegańska, bez glutenu, soi oraz cukru. Dodatkowo wykluczamy warzywa psiankowe, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. 

Rozdzielna

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czas trawienia. Polecana podczas redukcji zbędnych kilogramów. Wegańska, bezglutenowa, bez soi i bez cukru. 

Sportowa "Ruszam tyłek"

Odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Smaczne i bogate w produkty o wysokiej zawartości białka posiłki, bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków. 

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!