złoty bilet
złoty bilet

Dieta wegańska lub wegetariańska za darmo!

👉 ZŁOTY BILET DO ROZDANIA! 👈 

Czy wiecie skąd pomysł na ZŁOTY BILET w Waszych torbach? Jeśli nie, już spieszymy z tłumaczeniem.

Pamiętacie niesamowity film z dzieciństwa „Charlie i fabryka czekolady”? Niewątpliwie to jeden z naszych ulubionych, dlatego posłużył za inspiracje! Był tam motyw bliski naszego złotego biletu! Kawałek papieru ukryty w kilku czekoladach, był marzeniem każdego dziecka z opowiadanej historii, dlatego, że stanowił on przepustkę do fabryki czekolady Williego Wonky. 

Ze względu na to, że jesteśmy nieustannie oczarowani filmem i pomysłem, oddajemy w Wasze ręce złote bilety – określoną liczbę dni wybranej diety za darmo!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie i zdobyć ZŁOTY BILET? 
 

 Wystarczy zamówić dowolnie wybraną dietę i szukać w swojej torbie papierowego, złotego biletu. 🎈Warto zauważyć, że konkurs prowadzimy cyklicznie, dlatego też każdy ma szansę na wygraną! 🎁🤩🥳

Jeśli w swojej przesyłce znajdziesz Złoty Bilet, to znaczy, że wygrałeś darmową dietę*! 🥳🎁

Do wygrania:

  • 7 dni wybranej diety x1,
  •  5 dni wybranej diety x1,
  •  3 dni wybranej diety x3,
  •  1 dzień wybranej diety x5!

*Po znalezieniu biletu napisz do nas wiadomość lub maila 📩: kontakt@tukokoszka.pl

Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się wygraną na swoich profilach w mediach społecznościowych. Oznacz wygraną hasztagiem #tukokoszkarozdajediety

Zdrowe diety od Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę

Wegańska dieta pudełkowa „Wegańska Rock&Roll” to standardowa opcja diety wegańskiej dla każdego, kto ogranicza lub eliminuje ze swojej diety mięso oraz produkty odzwierzęce. Ciekawe i różnorodne posiłki, które dostarczą Ci niezbędnych witamin, minerałów oraz energii na cały dzień! Dbamy o to, ponieważ wiemy, jakie to istotne! To, co odróżnia tę dietę od diety Pełnowartościowej, to fakt posiadania w swoich składnikach soi i glutenu. W związku z tym, w swoich pudełkach znajdziesz makaron pełnoziarnisty, tofu czy placuszki z mąki pszennej. 

Catering dietetyczny w wersji z glutenem oraz soją, ale bez cukru i sztucznych barwników. 

Szukasz zdrowej, nienudnej diety wegetariańskiej? Nasze pudełka wegetariańskie to idealna opcja dla tych, którzy eliminują ze swojego jadłospisu mięso i ryby, ale jaja i nabiał im niestraszne. Skomponowana jest ze świeżych owoców i warzyw, a także nasion, pestek i bakalii, oraz serów, mleka, jaj. Odpowiednio zbilansowana, pełna w witaminy i minerały, w związku z czym możesz być spokojny o swoje wyniki badań. Produkty, które wykorzystujemy w diecie są najwyższej jakości, np. jaja klasy 0 (chów ekologiczny). 

Zgodnie z naszą tradycją w diecie nie znajdziesz glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków!

Wegetariańska to dieta dostosowana do potrzeb osób będących na diecie roślinnej z włączeniem nabiału i jaj. Priorytetem dla nas jest Twoje zdrowie, dlatego dbamy o właściwy bilans energetyczny i witaminowy. Korzystamy z wysokiej jakości produktów, co więcej, jajka, które dodajemy, m.in. do ciast, makaronu czy placuszków pochodzą z ekologicznego chowu (klasa 0). Posiłki są zróżnicowane, ciekawe, smaczne, a przede wszystkim zdrowe, ponieważ wierzymy, że dieta jest jednym z łatwo dostępnych „leków” na wiele dolegliwości.

Podsumowując, dieta skomponowana jest ze świeżych owoców i warzyw, a także nasion, pestek i bakalii, oraz serów, mleka, jaj. Opcja z glutenem i soją.

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!