marchew

DIeta wg dr dąbrowskiej | CATERING post warzywno-owocowy

Dieta oparta na praktyce dr Ewy Dąbrowskiej

POST WARZYWNO-OWOCOWY

Zafascynowani fenomenem postu wg dr Dąbrowskiej, stworzyliśmy swoją wersję diety warzywno-owocowej w formie cateringu dostarczanego pod Wasze drzwi. W naszej ofercie posiadamy 3 etapy oczyszczenia:

Etap 1: Wprowadzenie do postu – trwający od 3 do 7 dni, w zależności od sposobu dotychczasowego odżywiania. Dostępny w dwóch kalorycznościach 1500 i 1200. Polega na przygotowaniu organizmu do oczyszczania i kaloryczności 600. Składa się z 5 posiłków, z których dwa to zupa i koktajl.

Etap 2: Post warzywno-owocowy – od 7 do 42 dni – przeprowadzany wg zasad post dr Ewy Dąbrowskiej. Podobnie, jak w wprowadzeniu, oferujemy opcję 5-cio posiłkową, z zupą i koktajlem. Kaloryczność dzienna nie przekracza 600 kcal.

Etap 3: Wyjście z postu – powrót do pełnowartościowego żywienia – od 7 do 42 dni – długość tego etapu powinna być taka sama, jak etapu 2. Jest to stopniowe przyzwyczajanie organizmu do jedzenia, zwiększania kaloryczności, rozszerzania gamy produktów (w wegańskim zakresie).

od 63,65 zł/dzień

Przykładowe menu

 1 ETAP2 ETAP3 ETAP
ŚNIADANIESnickers z malinamiMix surówekPieczone warzywa z makaronem z surowych warzyw
KOKTAJLKoktajl wiosenny z kurkumąKoktajl wytrawny pomidorowyKoktajl z porzeczkami
OBIAD Makaron Pad ThaiRisotto z kalafioraKotlet z puree wielowarzywnym z surówką
ZUPAZupa ogórkowaZupa tajskaKrem z pieczonej papryki
KOLACJAPasztet ze śliwką z warzywamiPasta z brokułaCarpaccio z kalarepy

Cennik

Etap PostuKaloryczność1 dzieńpowyżej 14 dni
etap 1120069 zł/dzień65,55 zł/dzień
150071 zł/dzień67,45 zł/dzień
etap 260075 zł/dzień71,25 zł/dzień
etap 380067 zł/dzień63,65 zł/dzień
100067 zł/dzień63,65 zł/dzień
120069 zł/dzień65,55 zł/dzień
150071 zł/dzień67,45 zł/dzień

PS. WSZYSTKIE AKCJE PROMOCYJNE NALICZAJĄ SIĘ OD KWOTY ZA 1 DZIEŃ. RABATY ZWYKLE SIĘ NIE ŁĄCZĄ!

Spróbuj innych diet wegańskich

Wybierz swoją dietę
Hashimotko

Hashimotko została zaprojektowana z myślą o osobach, które borykają się z chorobami autoimmunizacyjnymi, głównie z chorobami tarczycy. Aby wspomóc proces leczenia, przygotowywana dieta jest wegańska. Ponadto nie zawiera glutenu, soi, a także grama cukru. Warto wspomnieć, iż w diecie tej dodatkowo wykluczamy warzywa psiankowate, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. Zamów wegański catering leczniczy z dostawą do domu! 

Rozdzielna

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czasu trawienia. Polecana, jeśli chcesz szybko schudnąć, jednocześnie dbając o zdrowie. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru, ponieważ zależało nam na stworzeniu wariantu rozdzielnej diety specjalnie dla wegan. 

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!