Dieta wg dr Dąbrowskiej, post warzywno-owocowy catering

Oparta na praktyce dr Ewy Dąbrowskiej

POST WARZYWNO-OWOCOWY

Zafascynowani fenomenem postu wg dr Dąbrowskiej, stworzyliśmy swoją wersję diety warzywno-owocowej w formie cateringu dostarczanego pod Wasze drzwi. W naszej ofercie posiadamy 3 etapy oczyszczenia oraz tzw. przypominajkę, tj. postne środy:

Etap 1: Wprowadzenie do postu – trwający od 3 do 7 dni, w zależności od sposobu dotychczasowego odżywiania. Dostępny w dwóch kalorycznościach 1500 i 1200. Polega na przygotowaniu organizmu do oczyszczania i kaloryczności 600. Składa się z 5 posiłków, z których dwa to zupa i koktajl.

Etap 2: Post warzywno-owocowy – od 7 do 42 dni – przeprowadzany wg zasad post dr Ewy Dąbrowskiej. Podobnie, jak w wprowadzeniu, oferujemy opcję 5-cio posiłkową, z zupą i koktajlem. Kaloryczność dzienna nie przekracza 600 kcal.

Etap 3: Wyjście z postu – powrót do pełnowartościowego żywienia – od 7 do 42 dni – długość tego etapu powinna być taka sama, jak etapu 2. Jest to stopniowe przyzwyczajanie organizmu do jedzenia, zwiększania kaloryczności, rozszerzania gamy produktów (w wegańskim zakresie).

Postne środy – oferujemy możliwość poszczenia jeden dzień w tygodniu w ramach przypominajki.

od 60 zł/dzień

Przykładowe menu

 1 ETAP2 ETAP3 ETAP
ŚNIADANIESnickers z malinamiMix surówekPieczone warzywa z makaronem z surowych warzyw
II ŚNIADANIE Koktajl wiosenny z kurkumąKoktajl wytrawny pomidorowyKoktajl z porzeczkami
OBIAD Makaron Pad ThaiRisotto z kalafioraKotlet z puree wielowarzywnym z surówką
PODWIECZOREK Zupa ogórkowaZupa tajskaKrem z pieczonej papryki
KOLACJAPasztet ze śliwką z warzywamiPasta z brokułaCarpaccio z kalarepy

Cennik

Etap Postu1 dzieńpowyżej 14 dni
etap 160 zł/dzień57 zł/dzień
etap 264 zł/dzień60,80 zł/dzień
etap 360 zł/dzień57 zł/dzień

PS. WSZYSTKIE AKCJE PROMOCYJNE NALICZAJĄ SIĘ OD KWOTY ZA 1 DZIEŃ. RABATY ZWYKLE SIĘ NIE ŁĄCZĄ!

Pozostałe diety od
Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę

Hashimotko to dieta zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To opcja wegańska, bez glutenu, soi oraz cukru. Dodatkowo wykluczamy warzywa psiankowe, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. 

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czas trawienia. Polecana podczas redukcji zbędnych kilogramów. Wegańska, bezglutenowa, bez soi i bez cukru. 

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!