EKOLOGICZNE OPAKOWANIA

Z miłości do Matki Natury

OPAKOWANIA EKOLOGICZNE

Nasze nowe tacki produkowane są z pulpy celulozowej i ulegają biodegradacji do 12 tygodni! Są w 100% ekologiczne i mogą pochwalić się licznymi certyfikatami: OK COMPOST, BRC Packaging, FSC. Do tego posiadamy biofolie! 🙂 Możecie je wyrzucać do pojemników na odpady organiczne lub papier ❤️ 
Nadają się do podgrzewania w mikrofali i piekarnikach (do 150 stopni), abyście szybko i wygodnie mogli odgrzać swoje wegańskie jedzonko.

Zdrowe diety od Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę
Hashimotko

Hashimotko to dieta zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To opcja wegańska, bez glutenu, soi oraz cukru. Dodatkowo wykluczamy warzywa psiankowe, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. 

Rozdzielna

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czas trawienia. Polecana podczas redukcji zbędnych kilogramów. Wegańska, bezglutenowa, bez soi i bez cukru. 

Sportowa "Ruszam tyłek"

Odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Smaczne i bogate w produkty o wysokiej zawartości białka posiłki, bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków. 

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!