Promocje

Promocje i zniżki na diety wegańskie i wegetariańskie

W Tu Kokoszka Dziobała wiemy, jak ważne jest zdrowe odżywianie i dbanie o dobre samopoczucie. Dlatego chcemy Cię wesprzeć, oferując smaczne i pełnowartościowe posiłki, które są idealne dla osób pragnących cieszyć się korzyściami diety roślinnej.

Nasze promocje i zniżki umożliwiają Ci zamówienie diet wegańskich i wegetariańskich w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. To doskonała okazja, by odkryć szeroki wybór różnorodnych dań, dostarczających odpowiednią dawkę składników odżywczych i unikalnych smaków.

MAJ14

14%

Zamawiaj diety z rabatem i nie rób sobie odpoczynku od zdrowego odżywiania! Z kodem MAJ14 odbierz 14% rabatu na zamówienia trwające min. 15 dni na nasze diety 🙂

*Rabat obowiązuje przez panel klienta na naszej stronie. Promocja trwa do

31.05. 2024 r. Nie dotyczy zestawów lunchowych. Rabaty się nie łączą.

MAJ10

10%

Zamawiaj diety z rabatem i nie rób sobie odpoczynku od zdrowego odżywiania! Z kodem MAJ10 odbierz 10% rabatu na zamówienia trwające min. 10 dni na nasze diety 🙂

*Rabat obowiązuje przez panel klienta na naszej stronie. Promocja trwa do

31.05. 2024 r. Nie dotyczy zestawów lunchowych. Rabaty się nie łączą.

Tu Kokoszka Dziobała: wegański catering dietetyczny

Poznaj nasze diety

Tu Kokoszka Dziobała: catering dietetyczny

Wegański catering dietetyczny stosowany w Hashimoto

Hashimotko to dieta zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To catering dietetyczny w wersji wegańskiej, bez glutenu, soi oraz cukru. Ponadto w diecie wykluczamy warzywa psiankowate, biały ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. W efekcie powstaje dieta, która nie dość, że pysznie smakuje, to jeszcze troszczy się o Twoje zdrowie. W diecie do minimum eliminujemy produkty o wysokim indeksie prozapalnym, ponieważ zależy nam na wyciszaniu przewlekłych stanów zapalnych w organizmie.

Catering stworzony w oparciu o zasady rozdzielności składników

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czasu trawienia. Polecana, jeśli chcesz szybko schudnąć, jednocześnie dbając o zdrowie. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru, ponieważ zależało nam na stworzeniu wariantu rozdzielnej diety specjalnie dla wegan.