Promocje i zniżki na diety wegańskie i wegetariańskie

Aktualne promocje:

Zielony weekend

12%

Przez 4 dni masz możliwość skorzystania z wyjątkowej oferty – 12% rabatu na wszystkie nasze diety wegańskie i wegetariańskie. To doskonała okazja, aby odkryć smak i korzyści zdrowego odżywiania! 

Zamówienia na min. 14 dni. Promocja trwa od 8 do 11.06 nie obejmuje roślinnych lunchów. 

stały rabat

5%

Opłaca się z nami jeść dłużej! Wystarczy, że zamówisz wybraną dietę na min. 14 dni i wartość Twojego koszyka automatycznie się obniży. Promocja stała, nie łączy się z innymi rabatami.  

Tu Kokoszka Dziobała: wegański catering dietetyczny

Poznaj nasze diety

Tu Kokoszka Dziobała: catering dietetyczny

Wegański catering dietetyczny stosowany w Hashimoto

Hashimotko to dieta zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To catering dietetyczny w wersji wegańskiej, bez glutenu, soi oraz cukru. Ponadto w diecie wykluczamy warzywa psiankowate, biały ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. W efekcie powstaje dieta, która nie dość, że pysznie smakuje, to jeszcze troszczy się o Twoje zdrowie. W diecie do minimum eliminujemy produkty o wysokim indeksie prozapalnym, ponieważ zależy nam na wyciszaniu przewlekłych stanów zapalnych w organizmie.

Catering stworzony w oparciu o zasady rozdzielności składników

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czasu trawienia. Polecana, jeśli chcesz szybko schudnąć, jednocześnie dbając o zdrowie. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru, ponieważ zależało nam na stworzeniu wariantu rozdzielnej diety specjalnie dla wegan.