jablko

Dieta pudełkowa Wrocław - Tu Kokoszka Dziobała

Nie jesteśmy typową dietą odchudzającą czy programem dietetycznym skupiającym się jedynie na zrzucaniu zbędnych kilogramów. Tu Kokoszka Dziobała to jedyny taki catering naturalny, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy Twoje zdrowie.
Nasze diety mają zadania specjalne – wspomagać organizm w naturalnych procesach w nim zachodzących, a dodatkowo zmniejszać ryzyko zachorowania na choroby cywilizacyjne. Nasze dania są bogate w witaminy i minerały, są pełnowartościowe i w jak najmniejszym stopniu przetworzone, ponieważ wiemy, że żyjąc zgodnie z naturą możemy w pełni zadbać o swoje zdrowie. Przygotowujemy posiłki z najwyższej jakości warzyw i owoców, nie dodajemy cukru ani sztucznych konserwantów i barwników. Korzystamy z wielu superfoods, tj. mąka z pestek granatu, kiełki, awokado, jagody, komosa, nasiona, pestki i orzechy. 

Zdrowa dieta bezglutenowa Wrocław

Wygodna dieta pudełkowa Wrocław

Wygodna dieta to taka, która dostarcza wszystkich potrzebnych składników odżywczych, tym samym zdejmując z Ciebie ciężar pilnowania, tego ile w ciągu dnia zjadłeś i czy była to wystarczająca ilość, liczenia kalorii, planowania i gotowania posiłków.
Dieta pudełkowa Wrocław od Tu Kokoszka Dziobała to wygodne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą jeść zdrowe, zbilansowane posiłki roślinne – mamy wyłącznie diety pudełkowe wegetariańskie i wegańskie.

Wegańska dieta pudełkowa Wrocław - dowóz

Nasz roślinny i naturalny catering dociera do Wrocławia w godzinach nocno-porannych, abyś mógł zacząć dzień od pysznego – słodkiego lub wytrawnego – śniadania. Dowozimy codziennie od poniedziałku do soboty (w sobotę dostarczymy dwie paczki, jeśli zamówiłeś również na niedzielę) do godziny 6:30.
Dostawa jest również możliwa w okolicznych miejscowościach – aby dowiedzieć się, czy dowozimy do Ciebie – napisz!

Ty decydujesz jak wygląda Twoja wygodna dieta pudełkowa

Wychodzimy z założenia, że to Ty wiesz najlepiej, jaki rodzaj diety jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni, dlatego też stworzyliśmy aż 6 wariantów każdej diety (poza Insulinką, postem i lunchem). Możemy przygotować dla Ciebie 3, 4 lub 5 posiłków od 1200 do 2500 lub 3000 kcal, w zależności od Twoich potrzeb. Dodatkowo, w każdym zestawie masz możliwość wybrania rodzaju śniadania – słodkie lub wytrawne – oraz wykluczenia do 3 składników w ramach diety.
W trakcie zamówienia możesz zmienić rodzaj diety, adres dostawy oraz czas, w którym realizujesz dietę. Jesteśmy elastyczni, dlatego jeśli masz jakieś specjalne potrzeby, pisz śmiało – może uda nam się coś wspólnie wymyślić. 

Zdrowe diety od Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę

Wegańska dieta pudełkowa „Wegańska Rock&Roll” to standardowa opcja diety wegańskiej dla każdego, kto ogranicza lub eliminuje ze swojej diety mięso oraz produkty odzwierzęce. Ciekawe i różnorodne posiłki, które dostarczą Ci niezbędnych witamin, minerałów oraz energii na cały dzień! Dbamy o to, ponieważ wiemy, jakie to istotne! To, co odróżnia tę dietę od diety Pełnowartościowej, to fakt posiadania w swoich składnikach soi i glutenu. W związku z tym, w swoich pudełkach znajdziesz makaron pełnoziarnisty, tofu czy placuszki z mąki pszennej. 

Catering dietetyczny w wersji z glutenem oraz soją, ale bez cukru i sztucznych barwników. 

Szukasz zdrowej, nienudnej diety wegetariańskiej? Nasze pudełka wegetariańskie to idealna opcja dla tych, którzy eliminują ze swojego jadłospisu mięso i ryby, ale jaja i nabiał im niestraszne. Skomponowana jest ze świeżych owoców i warzyw, a także nasion, pestek i bakalii, oraz serów, mleka, jaj. Odpowiednio zbilansowana, pełna w witaminy i minerały, w związku z czym możesz być spokojny o swoje wyniki badań. Produkty, które wykorzystujemy w diecie są najwyższej jakości, np. jaja klasy 0 (chów ekologiczny). 

Zgodnie z naszą tradycją w diecie nie znajdziesz glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków!

Wegetariańska to dieta dostosowana do potrzeb osób będących na diecie roślinnej z włączeniem nabiału i jaj. Priorytetem dla nas jest Twoje zdrowie, dlatego dbamy o właściwy bilans energetyczny i witaminowy. Korzystamy z wysokiej jakości produktów, co więcej, jajka, które dodajemy, m.in. do ciast, makaronu czy placuszków pochodzą z ekologicznego chowu (klasa 0). Posiłki są zróżnicowane, ciekawe, smaczne, a przede wszystkim zdrowe, ponieważ wierzymy, że dieta jest jednym z łatwo dostępnych „leków” na wiele dolegliwości.

Podsumowując, dieta skomponowana jest ze świeżych owoców i warzyw, a także nasion, pestek i bakalii, oraz serów, mleka, jaj. Opcja z glutenem i soją.