pomarancza

DIETA WEGAŃSKA BEZGLUTENOWA ROZDZIELNA | ZAMÓW WEGAŃSKI CATERING

Catering dieta rozdzielna w oparciu o zasady dr Haya

DIETA ROZDZIELNA

1200 | 1500 | 1800 | 2000 | 2500 | 3000 kcal

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czas trawienia. Polecana podczas redukcji zbędnych kilogramów. Wegańska, bezglutenowa, bez soi i bez cukru. 

Dieta występuje w wariancie 4-ro i 5-cio posiłkowym, z możliwością wyboru śniadania słodkiego lub wytrawnego.

Wariant 4-ro posiłkowy: śniadanie, obiad, kolacja, dodatkowy posiłek

Wariant 5-cio posiłkowy: śniadanie, koktajl, obiad, zupa, kolacja

od 63,65 zł/dzień

Cennik

Ilość Kcal1 dzieńpowyżej 14 dni
120067 zł/dzień63,65 zł/dzień
150069 zł/dzień65,55 zł/dzień
180071 zł/dzień67,45 zł/dzień
200073 zł/dzień69,35 zł/dzień
250077 zł/dzień73,15 zł/dzień
300083 zł/dzień78,85 zł/dzień

PS. WSZYSTKIE AKCJE PROMOCYJNE NALICZAJĄ SIĘ OD KWOTY ZA 1 DZIEŃ. RABATY ZWYKLE SIĘ NIE ŁĄCZĄ!

Wegański catering dietetyczny

Wybierz swoją dietę

Dieta pudełkowa „Pełnowartościowa” to podstawowy wariant diety wegańskiej dla każdego, kto ogranicza lub eliminuje ze swojej diety mięso oraz produkty odzwierzęce. Oferowany catering dietetyczny jest ponadto w wersji bez glutenu, soi oraz cukru i sztucznych barwników. Nacisk kładziemy na różnorodność, smak i właściwości zdrowotne posiłków, tak, aby korzystanie z naszego cateringu było nie tylko przyjemne, ale i korzystne dla zdrowia. 

Opcja diety wegańskiej, w której nacisk stawiamy na niski indeks glikemiczny produktów (low IG). Dieta pudełkowa przeznaczona dla osób z wahaniami stężenia cukru we krwi, insulinoopornością, wspierająca leczenie chorób związanych z regulacją cukru. Catering wyłącznie z wytrawnymi posiłkami. Skomponowany jest z dobrych, złożonych węglowodanów, pełnych witamin warzyw i owoców o niskim indeksie glikemicznym, ponieważ głównym sposobem dbania o zaburzenia związane z poziomem cukru we krwi jest odpowiednia dieta. Niewątpliwie istotne jest to, iż nasz catering dietetyczny przygotowany jest w wersji bez glutenu, soi, a ponadto bez cukru i sztucznych barwników. 

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!