Dieta wegetariańska

Catering bez mięsa, roślinna zdrowa dieta bez glutenu i soi

Menu – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy | catering dietetyczny

Menu dieta wegetariańska

Podane menu przedstawiają podstawowe warianty diet, nie uwzględniają indywidualnych wykluczeń. Diety różnią się między sobą głównie zawartymi w sobie składnikami. 

Zdrowe diety od Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czasu trawienia. Polecana, jeśli chcesz szybko schudnąć, jednocześnie dbając o zdrowie. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru, ponieważ zależało nam na stworzeniu wariantu rozdzielnej diety specjalnie dla wegan. 

Odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Wykorzystywane przez nas produkty bogate w białko roślinne dostarczają do organizmu niezbędne aminokwasy, dzięki czemu nawet bez mięsa zbudujesz imponujące mięśnie!  Smaczne, różnorodne i, co więcej, zdrowe posiłki w kokoszkowym cateringu. Ponadto jest to dieta bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków. 

Wiemy, jak trudno mieć zawsze pomysł na smaczny i zdrowy obiad, dlatego też postanowiliśmy Cię w tym wyręczyć. Kokoszka specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny stworzyła wegański zestaw lunchowy, który składa się z zupy i dania głównego. Przygotowany byś mógł jeść smaczne, zdrowe, wegańskie obiady, bez cukru, glutenu i, co więcej, soi. W naszym menu znajdziesz zupy tradycyjne, tj, pomidorowa, ogórkowa, a nawet rosół, jak i polewki oryginalne i inspirowane kuchniami z całego świata. Na drugie danie serwujemy pyszne wegańskie kotleciki, podane z gotowanymi ziemniakami w puree, makarony, ryże oraz pierogi. Ponadto znajdziesz u nas różnego rodzaju zapiekanki, frytki, a nawet burgera 🙂

Catering obiadowy wystarczy zamówić do 8 rano, by cieszyć się pożywnym obiadem następnego dnia. 

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!