Tu Kokoszka Dziobała to wyjątkowy catering dietetyczny! Nowość na warszawskim rynku! Z niesamowitą szybkością pojawiamy się w większości miast w Polsce.

Naszym zadaniem jest przywracać równowagę w organizmie, wierzymy, że to w diecie kryje się wiele chorób. Dzięki właściwemu odżywianiu jesteśmy w stanie przywrócić zdrowie i dobre samopoczucie, a przede wszystkim zmniejszyć ryzyko występowania chorób cywilizacyjnych! W swoich dietach nie używamy sztucznych konserwantów, chemii oraz cukru. Specjalizujemy się w dietach roślinnych! Naszym hitem są diety wegańskie dostosowane pod różne wymagania organizmu: dieta Hashimotko, Rozdzielna, Sportowa, Pełnowartościowa czy Insulinka. W nich nie korzystamy również z glutenu oraz soi! Sprawdź naszą ofertę.

Wśród naszych diet znajdziesz także post warzywno-owocowy – dzięki niemu oczyścisz i zregenerujesz swój organizm!

Głównym celem diety jest rewitalizacja organizmu, czyli przywrócenie równowagi i oczyszczenie. Dieta bazuje na stosunkowo niskiej kaloryczności. Dzięki temu organizm pobudza się do samoleczenia zużywając zdegenerowane komórki. Brak żywności przetworzonej i cukru pozwala na regenerację śluzówki jelit, zaś duża ilość błonnika na ich oczyszczenie.

Na życzenie Klientów wprowadziliśmy trzy nowe diety: Wegańską Rock&roll – dla osób, którym gluten nie straszny! oraz Wegetariańską (bez glutenu) oraz Wegetariańską Rock&roll z glutenem!

Staramy się, by każda dieta była szyta na miarę naszego klienta, dlatego też przed zamówieniem skontaktuj się z nami i porozmawiaj o swoich alergiach, ewentualnych chorobach i potrzebach – pomożemy Ci wybrać dietę idealną!

A jeśli jednak nie czujesz takiej potrzeby, pomiń ten krok i przejdź do składania zamówienia.

Zapraszamy na nasze kanały w mediach społecznościowych: TuKokoszka Dziobała. Przekonaj się, że Kokoszka to najlepszy catering dietetyczny!


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *