jablko

Catering Szczecin dieta pudełkowa Szczecin

Tu Kokoszka Dziobała to wyjątkowy catering dietetyczny z dostawą do Szczecina. Tworzymy diety naturalne, bez mięsa, bez cukru, a także bez sztucznych dodatków i konserwantów. Sami wypiekamy chleb – bezglutenowy, lepimy pierogi czy kopytka. Nasza kuchnia kieruje się zasadami wspierającymi zdrowie naszych klientów.

Zdrowa dieta bezglutenowa Szczecin - dostawa do Szczecina

Dbamy o to, by nasze posiłki składały się przede wszystkim z wysokiej jakości warzyw i dodatków, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Korzystamy z produktów superfoods, w diecie pojawiają się algi, glony, niecodzienne warzywa (fioletowa marchew, kapusta pak choi), różne rodzaje orzechów i nasion. Dobieramy je pod kątem bogactwa witamin i minerałów.

Catering Szczecin to dieta pudełkowa dopasowana do Twoich potrzeb. Przygotowujemy specjalistyczne diety z myślą o najczęstszych chorobach cywilizacyjnych. W ten sposób stworzyliśmy dietę o niskim indeksie glikemicznym dla wegan, którzy mają insulinooporność lub cukrzycę (Insulinka). Dodatkowo w swoim repertuarze diet posiadamy także dietę Hashimoto (Hashimotko), wybieraną przez osoby z zaburzeniami funkcjonowania tarczycy.

Wszystkie nasze diety poznasz tutaj: https://tukokoszka.pl/diety/

Gdańsk catering wegański, dieta wegetariańska – dostawa Szczecin

Nasze diety pudełkowe dowozimy do Szczecina od poniedziałku do soboty w godzinach nocno-porannych, tak, abyś mógł ją odebrać tuż przed wyjściem do pracy. Dostawa do Szczecina jest w cenie diety.

Do każdej diety wegańskiej lub wegetariańskiej dostarczanej do Szczecina przysługuje możliwość wykorzystania trzech wykluczeń w cenie diety. Już dziś jedz tak, jak lubisz.

Tu Kokoszka Dziobała:
wegański catering dietetyczny

Wybierz swoją dietę

Hashimotko

Hashimotko została zaprojektowana z myślą o osobach, które borykają się z chorobami autoimmunizacyjnymi, głównie z chorobami tarczycy. Aby wspomóc proces leczenia, przygotowywana dieta jest wegańska. Ponadto nie zawiera glutenu, soi, a także grama cukru. Warto wspomnieć, iż w diecie tej dodatkowo wykluczamy warzywa psiankowate, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. Zamów wegański catering leczniczy z dostawą do domu! 

Rozdzielna

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czasu trawienia. Polecana, jeśli chcesz szybko schudnąć, jednocześnie dbając o zdrowie. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru, ponieważ zależało nam na stworzeniu wariantu rozdzielnej diety specjalnie dla wegan. 

Sportowa "Ruszam tyłek"

Odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Wykorzystywane przez nas produkty bogate w białko roślinne dostarczają do organizmu niezbędne aminokwasy, dzięki czemu nawet bez mięsa zbudujesz imponujące mięśnie!  Smaczne, różnorodne i, co więcej, zdrowe posiłki w kokoszkowym cateringu. Ponadto jest to dieta bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków.