jablko

Catering Szczecin dieta pudełkowa Szczecin

Tu Kokoszka Dziobała to wyjątkowy catering dietetyczny z dostawą do Szczecina. Tworzymy diety naturalne, bez mięsa, bez cukru, a także bez sztucznych dodatków i konserwantów. Sami wypiekamy chleb – bezglutenowy, lepimy pierogi czy kopytka. Nasza kuchnia kieruje się zasadami wspierającymi zdrowie naszych klientów.

Zdrowa dieta bezglutenowa Szczecin - dostawa do Szczecina

Dbamy o to, by nasze posiłki składały się przede wszystkim z wysokiej jakości warzyw i dodatków, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Korzystamy z produktów superfoods, w diecie pojawiają się algi, glony, niecodzienne warzywa (fioletowa marchew, kapusta pak choi), różne rodzaje orzechów i nasion. Dobieramy je pod kątem bogactwa witamin i minerałów.

Catering Szczecin to dieta pudełkowa dopasowana do Twoich potrzeb. Przygotowujemy specjalistyczne diety z myślą o najczęstszych chorobach cywilizacyjnych. W ten sposób stworzyliśmy dietę o niskim indeksie glikemicznym dla wegan, którzy mają insulinooporność lub cukrzycę (Insulinka). Dodatkowo w swoim repertuarze diet posiadamy także dietę Hashimoto (Hashimotko), wybieraną przez osoby z zaburzeniami funkcjonowania tarczycy.

Wszystkie nasze diety poznasz tutaj: https://tukokoszka.pl/diety/

Gdańsk catering wegański, dieta wegetariańska – dostawa Szczecin

Nasze diety pudełkowe dowozimy do Szczecina od poniedziałku do soboty w godzinach nocno-porannych, tak, abyś mógł ją odebrać tuż przed wyjściem do pracy. Dostawa do Szczecina jest w cenie diety.

Do każdej diety wegańskiej lub wegetariańskiej dostarczanej do Szczecina przysługuje możliwość wykorzystania trzech wykluczeń w cenie diety. Już dziś jedz tak, jak lubisz.

Zdrowe diety od Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę

Wegańska dieta pudełkowa „Wegańska Rock&Roll” to standardowa opcja diety wegańskiej dla każdego, kto ogranicza lub eliminuje ze swojej diety mięso oraz produkty odzwierzęce. Ciekawe i różnorodne posiłki, które dostarczą Ci niezbędnych witamin, minerałów oraz energii na cały dzień! Dbamy o to, ponieważ wiemy, jakie to istotne! To, co odróżnia tę dietę od diety Pełnowartościowej, to fakt posiadania w swoich składnikach soi i glutenu. W związku z tym, w swoich pudełkach znajdziesz makaron pełnoziarnisty, tofu czy placuszki z mąki pszennej. 

Catering dietetyczny w wersji z glutenem oraz soją, ale bez cukru i sztucznych barwników. 

Szukasz zdrowej, nienudnej diety wegetariańskiej? Nasze pudełka wegetariańskie to idealna opcja dla tych, którzy eliminują ze swojego jadłospisu mięso i ryby, ale jaja i nabiał im niestraszne. Skomponowana jest ze świeżych owoców i warzyw, a także nasion, pestek i bakalii, oraz serów, mleka, jaj. Odpowiednio zbilansowana, pełna w witaminy i minerały, w związku z czym możesz być spokojny o swoje wyniki badań. Produkty, które wykorzystujemy w diecie są najwyższej jakości, np. jaja klasy 0 (chów ekologiczny). 

Zgodnie z naszą tradycją w diecie nie znajdziesz glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków!

Wegetariańska to dieta dostosowana do potrzeb osób będących na diecie roślinnej z włączeniem nabiału i jaj. Priorytetem dla nas jest Twoje zdrowie, dlatego dbamy o właściwy bilans energetyczny i witaminowy. Korzystamy z wysokiej jakości produktów, co więcej, jajka, które dodajemy, m.in. do ciast, makaronu czy placuszków pochodzą z ekologicznego chowu (klasa 0). Posiłki są zróżnicowane, ciekawe, smaczne, a przede wszystkim zdrowe, ponieważ wierzymy, że dieta jest jednym z łatwo dostępnych „leków” na wiele dolegliwości.

Podsumowując, dieta skomponowana jest ze świeżych owoców i warzyw, a także nasion, pestek i bakalii, oraz serów, mleka, jaj. Opcja z glutenem i soją.