catering dietetyczny, catering, dieta pudełkowa, dieta wegańska, dieta wegetariańska, catering roślinny, dieta pudełkowa Warszawa, dieta pod drzwi Warszawa, dieta oczyszczająca Warszawa

Catering dietetyczny Zielona Góra – wegańska dieta pudełkowa z dostawą

Szukasz cateringu, w którym wszystkie diety są wegańskie i wegetariańskie? Oto my – catering Tu Kokoszka Dziobała z dostawą do Zielonej Góry.
Nasze posiłki powstają z miłości do kreowania jedzenia – traktujemy to trochę, jak sztukę! Odpowiednie połączenie produktów pod względem smakowym i zdrowotnym, to nie lada wyzwanie! A nam zależy na maksymalnym wypełnieniu obu kategorii. Wychodzimy z założenia, że istotą długiego, szczęśliwego i zdrowego życia jest prawidłowy sposób odżywiania. To sprawia, że szczególną wagę przykładamy do tego, co wkładamy do naszych pudełek. Nie znajdziesz w nich ani grama mięsa, sztucznych dodatków, cukru i chemii. Gotujemy zgodnie z naturą i potrzebami organizmu, ponieważ wiemy, jak ważne jest to dla odpowiedniego funkcjonowania.
Nasz catering dietetyczny planowany jest tak, by zapewnić użytkownikowi zdrową i zbilansowaną dietę roślinną, zawierającą niezbędne i istotne składniki odżywcze. 

Zdrowa dieta bezglutenowa Zielona Góra - catering dostawa Zielona Góra

W zdrowej diecie ważne są także produkty, z których się korzysta. My stawiamy na najwyższą jakość warzyw i owoców, dlatego kupujemy je od zaprzyjaźnionych i sprawdzonych dostawców. Ponadto w kokoszkowych daniach znajdziesz wiele zdrowych węglowodanów, nasion, orzechów, pestek, a także superfooods pełnych cennych witamin i minerałów. W przepisach wykorzystujemy kiszonki, algi, glony, różne ciekawe warzywa, np. fioletowa marchew. Wiemy, że odpowiednio zbilansowana dieta pudełkowa to gwarancja dobrego zdrowia, dlatego też wypchamy nasze diety najlepszymi składnikami. Ponadto diety bogate są w błonnik, są bez mięsa, cukru, glutenu i soi (z wyłączeniem diet Rock&Roll). 

Dieta pudełkowa Zielona Góra

Każda z zaprojektowanych diet ma swój wyjątkowy charakter i właściwości, każda jest wegańska lub wegetariańska! Zależy nam na tym, by wspierać Cię w Twoich celach żywieniowych. Czy chcesz szybko schudnąć, przytyć czy odżywiać się zdrowo zgodnie z potrzebami Twojego organizmu? Żaden problem – dopasujemy coś dla Ciebie!
Wśród naszych diet wyróżniamy: dietę dla Hashimoto (Hashimotko), która z powodzeniem sprawdzi się w chorobach autoimmunizacyjnych, dietę dla cukrzyków (Insulinka) o obniżonym indeksie glikemicznym. Co więcej, dietę dla sportowców (Sportowa „Ruszam Tyłek”) o zwiększonej ilości białka (wyłącznie roślinnego pochodzenia) czy post warzywno-owocowy wg dr Dąbrowskiej – oczyszczający i rewitalizujący organizm. Wszystkie nasze diety poznasz tutaj: https://tukokoszka.pl/diety/

Zielona Góra catering wegański, dieta wegetariańska

Dieta pudełkowa Zielona Góra jest dostarczana codziennie, od poniedziałku do soboty (w sobotę dostawa na cały weekend) między 3:00 a 7:00. Dostawa realizowana jest bezpłatnie, bez względu na to, czy zamawiasz dietę do domu czy biura. Jeśli potrzebujesz, aby dostawa odbywała się wcześniej (np. do 5:00), odezwij się do nas, a sprawdzimy, czy mamy taką możliwość. W innym razie paczka może dotrzeć do Ciebie nawet w okolicach 7:00. Tu Kokoszka Dziobała – wegański catering dietetyczny to jedyny sposób na zdrowie!

Catering elastyczny i wygodny, dieta pudełkowa Zielona Góra

Wybierasz się gdzieś i chcesz, aby pudełka powędrowały za Tobą? Wystarczy, że poinformujesz nas o tym fakcie stosunkowo wcześniej, żebyśmy mogli przekierować Twoje papu pod inny adres – pod warunkiem, że tam dojeżdżamy.
Poza adresem możesz zmienić także wariant diety, rodzaj diety, kaloryczność czy rodzaj śniadania – słodkie czy wytrawne, a nawet wykluczyć składniki, na które jesteś uczulony lub tych, których zwyczajnie nie lubisz (do 3 w cenie diety).

Zdrowe diety od Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę

Hashimotko

Hashimotko to dieta pudełkowa zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To opcja wegańska, bez glutenu, soi oraz cukru. Dodatkowo w diecie wykluczamy warzywa psiankowe, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. 

Rozdzielna

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czas trawienia. Polecana podczas redukcji zbędnych kilogramów, pomaga szybko schudnąć. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru.

Sportowa "Ruszam tyłek"

Odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Smaczne i bogate w produkty o wysokiej zawartości białka posiłki, ponadto przygotowywane bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków. 

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!