catering dietetyczny, catering, dieta pudełkowa, dieta wegańska, dieta wegetariańska, catering roślinny, dieta pudełkowa Warszawa, dieta pod drzwi Warszawa, dieta oczyszczająca Warszawa

Gdańsk – dostawa catering dietetyczny – dieta pudełkowa Gdańsk z dostawą do Trójmiasta!

Tu Kokoszka Dziobała to niezwykły wegański i wegetariański catering. Powstaliśmy z miłości do jedzenia, a jak wiemy, ta jest miłością najbardziej szczerą ze wszystkich :P. Wychodzimy z założenia, że istotą długiego, szczęśliwego i zdrowego życia jest odpowiedni sposób odżywiania. W związku z tym, eliminujemy z diety to, co nam szkodzi, jednocześnie wzbogacamy ją w to, co nam pomaga. Gotujemy zgodnie z naturą i potrzebami organizmu, ponieważ wiemy, jakie jest to ważne. Co więcej, nasz catering dietetyczny planowany jest tak, by zapewnić użytkownikowi zdrową i zbilansowaną dietę roślinną, zawierającą niezbędne i istotne składniki odżywcze. 

Zdrowa dieta - dostawa do Trójmiasta

W swoich dietach korzystamy z najwyższej jakości warzyw i owoców, które kupujemy od zaprzyjaźnionych i sprawdzonych dostawców, ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że jakość ma znaczenie! Ponadto w kokoszkowych daniach znajdziesz wiele zdrowych węglowodanów, nasion, orzechów, pestek, a także superfooods pełnych cennych witamin i minerałów. Odpowiednio zbilansowana dieta to gwarancja dobrego zdrowia, dlatego też nasze diety są wypchane najlepszymi składnikami. Ponadto dieta bogata jest w błonnik, jest bez mięsa, cukru i soi. Niewątpliwie każda ze skomponowanych przez nas diet ma swój wyjątkowy charakter i właściwości, wspierające Cię w Twoich celach żywieniowych. Wśród nich wyróżniamy dietę Hashimotko, która z powodzeniem sprawdzi się w chorobach autoimmunizacyjnych, dietę Insulinka o obniżonym indeksie glikemicznym (low IG), co więcej, dietę Sportową „Ruszam Tyłek” o zwiększonej ilości białka (wyłącznie roślinnego pochodzenia) czy post warzywno-owocowy wg dr Dąbrowskiej – oczyszczający i rewitalizujący organizm. Wszystkie nasze diety poznasz tutaj: https://tukokoszka.pl/diety/

Gdańsk catering wegański, dieta wegetariańska – dostawa Gdańsk, Trójmiasto

Dieta pudełkowa Tu Kokoszka Dziobała dostarczana do Gdańska jest codziennie, od poniedziałku do soboty (w sobotę dostawa na cały weekend) do godziny 7:00. Co więcej, dostawa realizowana jest bezpłatnie, bez względu na to, czy zamawiasz dietę do domu czy biura. Ponadto, jeśli potrzebujesz, aby dostawa odbywała się wcześniej (np. do 5:00), odezwij się do nas, a sprawdzimy, czy mamy taką możliwość. W innym razie paczka może dotrzeć do Ciebie nawet w okolicach 7:00. Tu Kokoszka Dziobała – wegański catering dietetyczny – dostarcza swoje diety także do okolicznych miejscowości, tj. Sopot, Gdynia (w ramach bezpłatnej strefy), Wejherowo, Rumia oraz Pruszcz Gdański (za dodatkową opłatą). 

Gdańsk catering elastyczny i wygodny, dieta pudełkowa

Życie bywa nieprzewidywalne – to wiemy z pewnością – jednego dnia jesteś w Gdańsku, na drugi dzień wyjeżdżasz służbowo do Krakowa? Twoja dieta podąża za Tobą! Wystarczy, że poinformujesz nas o tym fakcie stosunkowo wcześniej, żebyśmy mogli przekierować Twoje papu pod inny adres. 

Poza adresem możesz zmienić także wariant diety, rodzaj diety, kaloryczność czy rodzaj śniadania – słodkie czy wytrawne, a nawet wykluczyć składniki, na które jesteś uczulony lub tych, których zwyczajnie nie lubisz (do 3 w cenie diety).

Odbieraj swoją ulubioną, estetycznie zapakowaną paczkę gdziekolwiek sobie zamarzysz – pod warunkiem, że tam dojeżdżamy! 

Zdrowe diety od Tu Kokoszki

Wybierz swoją dietę

Hashimotko

Hashimotko to dieta pudełkowa zaprojektowana z myślą o osobach z problemami tarczycy. To opcja wegańska, bez glutenu, soi oraz cukru. Dodatkowo w diecie wykluczamy warzywa psiankowe, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. 

Rozdzielna

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czas trawienia. Polecana podczas redukcji zbędnych kilogramów, pomaga szybko schudnąć. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru.

Sportowa "Ruszam tyłek"

Odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Smaczne i bogate w produkty o wysokiej zawartości białka posiłki, ponadto przygotowywane bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków. 

Poza dietami, znajdziesz u nas świetne oliwki i inne smaczne produkty - oferta wciąż się rozrasta!

Tylko sprawdzone, zdrowe produkty. Wszystkie bez oprysków chemicznych, bez stymulatorów wzrostu, bez modyfikacji genetycznej, bez glutenu. Dodaj je jako dodatek do swojego zamówienia!