ziemniak

Dieta pudełkowa Poznań, catering dietetyczny Poznań

Ko ko ko! Miło Cię widzieć! To my – najlepszy roślinny catering dietetyczny w mieście Poznań! Jesteśmy rodzinną firmą, która totalnie zakochała się w dwóch rzeczach: w ludziach i w jedzeniu. Według naszej filozofii, aby pierwsza nasza miłość (ludzie, czyli też Ty, nieznajomy człowieku) mogła żyć w zdrowiu i w szczęściu, musi porządnie jeść. I „porządnie” nie znaczy „dużo”, „porządnie” znaczy zdrowo, naturalnie, bez chemii, lekko, przeciwzapalnie. Jednym z produktów zapalnych, które spożywa człowiek, jest mięso – stąd decyzja by całkowicie z niego zrezygnować w naszej kuchni. I oto jest, to ona – dieta wegańska i dieta wegetariańska w różnych opcjach. Przedstawiamy Ci właśnie w 100% wegetariański i wegański catering dietetyczny z dostawą do Poznania.  

Dieta bezglutenowa Poznań

Nasz catering przyjął założenie, że będzie produkował głównie diety i posiłki bez glutenu oraz soi, które są coraz częstszymi alergenami. Jednakże na prośbę i życzenie Klientów, którym gluten i soja nie są straszne, wprowadziliśmy dwa warianty: wegański i wegetariański rock&roll (z glutenem i soją). Korzystając z kokoszkowych diet, masz pewność, że jesz posiłki przygotowane z warzyw i owoców najwyższej jakości. Kupujemy je od sprawdzonych, lokalnych dostawców, ponieważ wiemy, jak jest to ważne! Masowo produkowane rośliny są pełne pestycydów, metali ciężkich i innych trujących związków, które mogą powolutku odkładać się w naszych organizmach, powodując choroby i alergie. 

Ponadto u Kokoszki znajdziesz mnóstwo wartościowych węglowodanów, tj. kasz, nasion, orzechów, pestek, a także tzw. superfooods, pełnych cennych witamin i minerałów. Właściwie zbilansowana dieta pudełkowa to podstawa dobrego zdrowia, dlatego wypchaliśmy nasze diety najlepszymi składnikami. Nasza dieta wegańska i wegetariańska bogata jest w błonnik, jest bez cukru i sztucznych dodatków. Nie korzystamy z półproduktów, sami wypiekamy chleb, wykorzystujemy dużo ziół i przypraw. 

Catering, dieta pudełkowa Poznań

Każda ze skomponowanych przez nas diet to opcja wegańska lub wegetariańska! Są zaprojektowane tak, by wspierać Cię w Twoich celach żywieniowych. Chcesz szybko schudnąć? A może przytyć lub odżywiać się zdrowo zgodnie z potrzebami Twojego organizmu? Wśród naszych diet wyróżniamy następujące opcje: dieta pudełkowa Hashimoto (Hashimotko), zalecana w chorobach autoimmunizacyjnych, dieta pudełkowa cukrzycowa, (Insulinka) o obniżonym indeksie glikemicznym (low IG). 

Dieta dla sportowców (Sportowa „Ruszam Tyłek”) o zwiększonej ilości białka (wyłącznie roślinnego pochodzenia),  czy post warzywno-owocowy – oczyszczający i rewitalizujący organizm. 

Wszystkie nasze diety poznasz tutaj: https://tukokoszka.pl/diety/

Poznań catering wegański, dieta wegetariańska

Dieta pudełkowa Poznań jest dostarczana codziennie, od poniedziałku do soboty (w sobotę dostawa na cały weekend) do godziny 6:00. Dostawa realizowana jest bezpłatnie na terenie Poznania. Dodatkowo nasi dostawcy dojeżdżają w okolice Poznania, np. do Lubonia, Swarzędza, Konarzewa czy Tarnowa Podgórnego – dostawy tam są realizowane za dodatkową opłatą. 

Podczas składania zamówienia możesz zaznaczyć w uwagach instrukcje dla dostawcy. Jeśli potrzebujesz dostawy do konkretnej godziny, napisz do nas, a sprawdzimy, czy mamy taką możliwość.  

Tu Kokoszka Dziobała:
wegański catering dietetyczny

Wybierz swoją dietę

Hashimotko

Hashimotko została zaprojektowana z myślą o osobach, które borykają się z chorobami autoimmunizacyjnymi, głównie z chorobami tarczycy. Aby wspomóc proces leczenia, przygotowywana dieta jest wegańska. Ponadto nie zawiera glutenu, soi, a także grama cukru. Warto wspomnieć, iż w diecie tej dodatkowo wykluczamy warzywa psiankowate, ryż oraz kładziemy nacisk na dobre węglowodany. Zamów wegański catering leczniczy z dostawą do domu! 

Rozdzielna

W diecie rozdzielnej zakłada się niełączenie ze sobą produktów pochodzących z różnych grup (neutralna, białkowa, węglowodanowa), ze względu na różny czasu trawienia. Polecana, jeśli chcesz szybko schudnąć, jednocześnie dbając o zdrowie. Catering wegański, bezglutenowy, bez soi i bez cukru, ponieważ zależało nam na stworzeniu wariantu rozdzielnej diety specjalnie dla wegan. 

Sportowa "Ruszam tyłek"

Odpowiednio zbilansowana dieta wegańska z dodatkową ilością białka, dla tych, którzy potrzebują go więcej. Wykorzystywane przez nas produkty bogate w białko roślinne dostarczają do organizmu niezbędne aminokwasy, dzięki czemu nawet bez mięsa zbudujesz imponujące mięśnie!  Smaczne, różnorodne i, co więcej, zdrowe posiłki w kokoszkowym cateringu. Ponadto jest to dieta bez glutenu, soi, cukru oraz sztucznych dodatków.